Pytania i odpowiedzi

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Bardzo zależy mi, by aplikacja działała prawidłowo na wszystkich typach urządzeń, dlatego cały zespół FITGENERATOR ciągle jest w gotowości i aktualizuje aplikację. Niestety ilość producentów i wydawanych przez nich setki modeli telefonów skutkuje czasem tym, że na jakimś typie urządzeń aplikacja nie działa jeszcze prawidłowo. Każde zgłoszenie jest analizowane i w miarę możliwości jak naszybciej rozwiązywane. Dlatego też, by przyspieszyć proces odpowiedzi mam dla Ciebie kilka wskazówek:

Opisz dokładnie swój problem. Najlepiej dodając screeny przedstawiające problem. Następnie (to bardzo ważne) – przygotuj odpowiedzi na poniższe pytania:

  • Jaki masz typ telefonu?
  • Jakiego e-maila używasz w aplikacji NO LIMIT FIT?
  • Kiedy i na jaki okres została zakupiona subskrypcja w nowej wersji NO LIMIT FIT?
  • Czy subskrypcja wykupiona była bezpośrednio u mnie, czy za pośrednictwem sklepu nolimitplan.pl czy też za pośrednictwem Google Play lub App Store?

Tak przygotowany e-mail, z opisanym problemem i odpowiedziami na poszczególne pytania, wyślij  na  adres: support@fitaminka.com 

Oczekuj odpowiedzi w przeciągu 2-3 dni roboczych. W szczególnych przypadkach okres ten może się wydłużyć.

Najpierw należy się zarejestrować w aplikacji pod adresem: https://nolimitdiet.pl/

Uwaga! Podczas rejestracji nie używaj polskich znaków.

Następnie na podany podczas rejestracji adres e-mail, zostanie wysłana wiadomość ze wskazówkami – jak dokończyć rejestrację.

Po ukończonej rejestracji możesz się zalogować (poprzez tą samą stronę: https://nolimitdiet.pl/ – zakładka logowanie).

W celu odblokowania dostępów do wszystkich przepisów, należy zakupić kod dostępu (np. tutaj: www.nolimitplan.pl/sklep/ lub bezpośrednio u trenera). Możesz też aktywować subskrypcję bezpośrednio na platformie PAYPAL.

W przypadku problemów z rejestracją, lub logowaniem wyślij wiadomość na: support@fitaminka.com

W wiadomości podaj:

  • Czy do logowania/rejestracji używasz telefonu czy komputera?
  • Jaki adres e-mail został użyty podczas rejestracji na platformie NO LIMIT DIET?
  • Kiedy i na jaki okres została zakupiona subskrypcja do platformy NO LIMIT DIET?
  • Czy subskrypcja wykupiona była w sklepie, czy za pośrednictwem jednego z trenerów? 

Odpowiedź na te pytania przyspieszy działanie zespołu wsparcia w Twojej sprawie.

Oczekuj odpowiedzi w przeciągu 2-3 dni roboczych. W szczególnych przypadkach okres ten może się wydłużyć.

Zakupu możesz dokonać bezpośrednio w Google Play, wybierając subskrypcję miesięczną lub roczną. Pamiętaj jednak, że jest to subskrypcja odnawialna, więc firma Google będzie pobierać opłatę cykliczną w zależności od wybranego abonamentu, do momentu, aż nie zrezygnujesz z tej subskrypcji. Jeśli nie chcesz być obciążana płatnością cykliczną, to zakupu możesz dokonać w zakładce SKLEP.

Zakupu możesz dokonać bezpośrednio w App Store, wybierając subskrypcję miesięczną lub roczną. Pamiętaj jednak, że jest to subskrypcja odnawialna, więc firma Apple będzie pobierać opłatę cykliczną w zależności od wybranego abonamentu, do momentu, aż nie zrezygnujesz z tej subskrypcji. Jeśli nie chcesz być obciążana płatnością cykliczną, to zakupu możesz dokonać w zakładce SKLEP.

Tak. Nowa rejestracja jest konieczna. Aplikacja FITGENERATOR na urządzenia marki Apple, w której dostępne są również moje treningi, to zupełnie inna aplikacja. W FITGENERATOR dostępna jest mniejsza ilość moich treningów. Jeśli chcesz ćwiczyć tylko ze mną i mieć dostęp do wszystkich moich nowości treningowych oraz wirtualnych nagród, zainstaluj NO LIMIT 2.0. i zarejestruj się.

Podczas pierwszej instalacji aplikacji NO LIMIT FIT na urządzeniach firmy Apple zalecam korzystać z internetu stacjonarnego poprzez Wi-Fi. Aplikacja ma sporą wagę ok. 700 MB, ponieważ znajdują się w niej filmy instruktażowe, dlatego pierwsza instalacja może trwać dłużej. Następne (ewentualne) aktualizację będą się ładowały znacznie szybciej na Twój telefon.

Możesz też w ustawianiach telefonu wskazać, by aplikacja NO LIMIT FIT aktualizowała się automatycznie np. w godzinach nocnych. Wtedy zawsze będziesz miała aktualną wersję.

Nadal masz pytanie?

Scroll to top